Saeed Gh Z

طراحی سایت فروشگاهی

فروش شانسی جایزه دار

محصولات شانسی و جایزه دار از زمان های قدیم برای بچه ها جذاب بوده است. در ایران در اواخر دهه 70، شرکت لپ لپ با ارائه انواع بسته های جایزه دار و تخم مرغ شانسی، پیشتاز تولید این محصولات در ایران آغاز به کار کرد و تا به امروز با ارائه بیش از 90 محصول در بین تمام کودکان ایران شناخته شده است. امروز به بررسی محبوب ترین محصولات شانسی در ایران که توسط این برند تولید می شود می پردازیم، با نیولت همراه باشید. اگر قصد خرید بسته های جایزه دار را دارید هم اکنون از فروشگاه نیولت بازدید کنید.

بسته جایزه دار لپ لپ

معرفی انواع شانسی های جایزه دار در ایران

انواع شانسی جایزه دار 

در حال حاضر، مهم ترین انواع شانسی های جایزه دار، شامل تخم مرغی، توپی شکل، ماشینی، سورپرایز باکس، کیف دخترانه، آبنبات های جایزه دار، شکلات های جایزه دار، شکوبیسکویت جایزه دار و عروسک های جایزه دار هستند. در ادامه درباره هر کدام از این محصولات صحبت خواهیم کرد، با نیولت همراه باشید.

بهترین شانسی دخترانه

از بین انواع مدل های شانسی دخترانه، برند لپ لپ با تولید لپ لپ قلبی، کیف دخترانه، گلی لپ سایز 1 و 2 و توی باکس صورتی، طیف وسیعی از محصولات را برای دخترانه زیبای ایران زمین تولید نموده است.در ادامه درباره هر کدام از این محصولات صحبت می کنیم. همچنین راحت ترین راه برای خرید هر کدام را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

آیا می دانید؟ نیولت تنها فروشگاه آنلاین مورد تایید برند لپ لپ می باشد؟

لپ لپ قلبی

یکی از محصولات قدیمی برند لپ لپ برای دختران، محصول قلب می باشد که با دارای ظاهری جذاب و زیبا، خوراکی و جایزه می باشد. این محصول در رنگ های مختلفی از جمله صورتی، بنفش و قرمز تولید می شود و یک محصول جایزه دار ارزان قیمت و پرفروش حساب می شود.

قلب دخترانه

جوایزی که داخل لپ لپ قلبی قرار دارد اسباب بازی یا اکسسوری های دخترانه نظیر دستنبد، انگشتر، عروسک، جاکلیدی و پازل های کاغذی و برچسب است. برای خرید این محصول زیبا می توانید روی لینک زیر کلیک کنید

خرید لپ لپ قلبی دخترانه

کیف دخترانه

یکی از محصولات جدیدتر شانسی دخترانه، کیف فانتزی می باشد که به خاطر طراحی منحصر به فرد آن، بسیار بین دختربچه ها محبوب است. تا جایی که خیلی از خریداران تا مدت ها بسته بندی آن را باز نمی کنند و به عنوان یک اسباب بازی یا دکوری زیبا از آن استفاده می کنند. کیف دخترانه لپ لپ یک محصول باکیفیت ایرانی است که دارای اسباب بازی های شیک تر و خوراکی های بیشتر است.

کیف دخترانه شانسی لپ لپ

انواع عروسک های پولیشی، فیگور، موزیکال، اکسسوری های جذاب، گل سر، لوازم دکوری آرایشی و خانه داری و غیره در این محصول قرار می گیرد. برای خرید این محصول می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید شانسی طرح کیف لپ لپ

گلی لپ 

یکی از محصولات نوستالژی دخترانه لپ لپ، بدون شک گلی است که ابتدا در سایز کوچک و سپس سایز بزرگ تولید شد. این محصول یک بدنه پلاستیکی مقاوم و یک روکش چاپدار به شکل عروسک های روسی دارد که همین باعث جذابیت و محبوبیت آن در بین کودکان شده است. محتویات گلی لپ ها از نوع اسباب بازی دخترانه و خوراکی (شکلات یا آبنبات) می باشد که خوراکی آن توسط شرکت لپ لپ تولید می شود.

Leave a Comment